Listy

List od Ramzesa XIII do wszystkich stanów na temat naruszenia skarbu labiryntu

Ja Ramzes XIII władca obu światów uroczyście oświadczam iż naród Egipski jest w kryzysie finansowym. Dlatego proszę mój lud na wyrażenie zgody, abym skorzystał ze skarbu labiryntu dla dobra naszego państwa.
Jak wspomniałem Egipt przechodzi kryzys finansowy, nasz skarb jest pusty. Armia jest nieliczna, policja od dawna nie widzi żołdu.

List młodych do sławnych ludzi

................14.10.2006

Witam Panie Armstrong

Jestem młodym człowiekiem. Mam na imię Patryk. Od kilku lat interesuję się kolarstwem. Uważam, że to wspaniały sposób na spędzenie wolnego czasu. Uczy wytrwałości, dyscypliny i cierpliwości, kształtuje charakter.

List o ochronie lasów

Każdego dnia wiele problemów budzi mój sprzeciw. Wśród nich są sprawy drobne, które zwykle można rozwiązać jednym słowem, czy gestem.
Spośród tycz wszystkich różnych problemów mój stanowczy sprzeciw budzi dewastowanie naturalnego środowiska człowieka, niszczenie przyrody. Ten proces toczy się już od setek lat, nie ma jednostkowego charakteru i nie widać jego końca.

List o tym jak i dlaczego nalezy być sobą

Hanciu kochana!

Nie będę pisać „na wstępie mojego listu”, bo to oklepane, ale nie wiem jak zacząć, choć właściwie wstęp mam już za sobą...

Bardzo za tobą tęsknie i nie mogę się doczekać, kiedy się zobaczymy! Mam Ci tyle do powiedzenia, poznałam fajnego chłopaka, ale to tylko przyjaciel, choć on czuje chyba coś więcej.

List od Julii do Romea

Werona
Drogi Romeo !!
Jedyny serca Mego Panie! Bądź łaskaw uspokoić me płakanie i serce rozdygotane które w całości oodane tęski nieubłaganie.w myśl za twymi ustami i dotykiem twoim zatracam sie upojnie w ekstazie czułości.Pragnienia zakazane krążą w myslach moich niczym zywiół nieokiełznany.